Прекинувач – Kraen Prekinuvac so Dolga Poluga 16A

16A

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004482 Категорија

Опис

Прекинувач 16A 250V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра