ПРОВ.Н07В-У (П) 1*6

Кабел во котур

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004236 Категорија

Опис

ПРОВОДНИК 1х6мм2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра