ПРИКЛУЧНИЦА ТЕЛЕФОНСКА 2/1 БЕЛЛ

ПРИКЛУЧНИЦА ТЕЛЕФОНСКА БЕЛЛ

245 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002226 Категории ,

Опис

Телефонска приклучница со два приклучока.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра