ПРЕКИНУВАЧ В/З СЕРИСКИ МЕТАЛКА

Прекинувач

1.79 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003197 Категорија

Опис

Прекинувач 10A/250V ~

Избери Валута
EUR Евра