Прекинувач – Micro Switch KW1-103

Краен Прекинувач

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003739 Категорија

Опис

Микро Прекинувач 16A/250V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра