mk Macedonian

Прекинувач 0-1 15A 6 Контакти

250 V – 15A

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002685 Категорија

Опис

• Боја: Црвена
• Верзија: 250 V – 15A
• Поврзување: Faston 6.35mm
• Димензии: 31x25mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра