Сијалица – LED 5W 367lm HY/LED/C38/5W/E14/6500K Свеќа Hyundai

ЛЕД Сијалица

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002572 Категории ,

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА5W 367lm HY/LED/C38/5W/E14/6500K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра