LED Sijalica 8W CTORCH 6500K

ЛЕД Сијалица

70 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002572 Категории ,

Опис

6500K 8W E27

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра