Сијалица – LED E27 10W 850lm 3000K CTORCH

ЛЕД СИЈАЛИЦА

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010204 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА 10W/3000K/E27 220V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра