ЛЕД СИЈАЛИЦА Е27 TORCH 24W 6500К

ЛЕД Сијалица

170 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003975 Категорија

Опис

Лед Сијалица. 24W 6500K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра