Сијалица – LED 11W 1200lm HY/LED/A60/11W/E27/4000K Hyundai

Лед Сијалица

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008538 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА 11W 1200lm HY/LED/A60/11W/E27/4000K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра