Сијалица – LED 5W 350lm HY/LED/G45/5W/E27/4000K Топче Hyundai

LED Сијалица

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004546 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА 5W 350lm HY/LED/G45/5W/E27/4000K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра