LED Sijalica 5W E14 425LM 6500K Topce

ЛЕД Сијалица

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002577 Категорија

Опис

Моќност 5W

CCT 6400K

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра