Сијалица – LED 5W E14 425LM 6500K Topce

ЛЕД Сијалица

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002577 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА Моќност 5W CCT 6400K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра