LED СИЈАЛИЦА GU10 5W 6500K HL-MR16-202-005 CTORCH

LED Сијалица

100 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490805 Категорија

Опис

GU10

5W 375LM

6500K

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра