Клема krokodilka 100mm Crvena

Клема

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004329 Категорија

Опис

101 mm , боја црвена. Температура: -55C +125C

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра