КАБЕЛ П/Л 2Х0.75

Кабел во котур

17 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003524 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја 2*0.75 П/Л.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра