Пинцета – TU-11B

TU-11B

170 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004499 Категорија

Опис

Мултифункционална пинцета од не’рѓосувачки челик.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра