ДВД РВ 4Х ВЕРБАТИМ СО ОПАКОВКА

DVD-RW

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008534 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ. DVD-RW 4X SPEED 4.7GB/120min

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра