Вакуум Пумпа Puctec ZD-205К

Вакуум Пумпа

260 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003413 Категорија

Опис

Компактен дизајн со висока моќност на вшмукување Моќна пружинска долга тефлонска млазница.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра