Батерија AG13/357 LR44 – 1,55V

Батерија за саат

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010452 Категорија

Опис

Цената е за 1 парче.

Хемија: алкална
Тип на батерија: AG13
Напон: 1,55 волти
Часовник Батерија, Батерија со копчиња
Други шифри: LR44 / 357
Дијаметар 7,9 мм

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра