Батерија AG1 – LR60/LR621/1,55V

Батерија за саат

0.16 

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 010451 Категорија

Опис

AG1 – LR60/LR621/1,55V Цената е за 1 парче.

Избери Валута
EUR Евра