Аудио Кабел во Котур – АUDIO-002R

Stereo Audio Cable on Reel 2x 0.12 mm? 100 m Black

28 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004657 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Коаксијаен Аудио Кабел во котур со димензија 2x 0.12mm2.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра