Аудио Кабел во Котур – АUDIO-001

Stereo Audio Cable on Reel 2x 0.08 mm? 100 m Black

30 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004656 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Коаксијаен Аудио Кабел во котур со димензија 2×0.08mm2.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра