Напојување – WEKO 5V – 3A 2.5*0.7 mm. Weko-22335

Адаптер

240 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008366 Категорија

Опис

Марка: Веко
Модел: 22335
Потекло: Турција
Опис: Адаптер
Излезен напон: 5 волти
Струја: 3 ампери
Совет: 2,5*0,7мм
Тип: Сокет
Боја: Црна
Материјал: Пластика
Влезен напон: 220-230V AC 50/60 Hz

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра