Напојување – Power Adapter Technomax TM-2101 12V 1.5A Plastic Case 5.5×2.5 Tip Socket

Адаптер

240 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005789 Категорија

Опис

Напојување – 12V 1.5A , Switching 5.5×2.5mm Конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра