Звучници за Телевизор

Внатрешни звучници за Телевизор

220 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005029 Категорија

Опис

Звучници како резервен дел за телевизор 8 Ома.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра