Звучник – Soundbar Gembird 2.0 Mini Bluetooth Black

Soundbar

990 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002651 Категорија

Опис

Пренесувајте ја вашата музика безжично, сигнал до 10 m Моќни звучници од 2 x 5 вати за кристално чисто извонредно аудио искуство со моќен бас.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра