Конектор – XLR-3MC CAVC15910ME Nedis XLR Chassis Mount

XLR Chassis Mount | XLR 3-pin Male |

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003653 Категорија

Опис

Конектор за монтирање на шасија XLR | XLR 3-пински машки |

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра