Лед Лента – WK-35204 PHILIPS 32″ LT-149 320TT09 V6 YX-32042003 57.7 CM 6 LED

PHILIPS 32"

170 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100916 Категорија

Опис

Должина на LED: 58,5 Cm Тип на LED: D-LED Број на LED диоди: 6 парчиња Број на производ: 320TT09 V6 Компатибилни модели на панели: TPT315B5-EUJFFA Компатибилни брендови: Philips Познати модели на телевизор: 32PHK4109 Други броеви: 32PHK4109 Y302-200B200- 3BB0449, 32PHH4109/88

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра