Лед Лента – WK-34618 VESTEL 43″ LT-206 17DLB43VLXR1 -A- LB43007 V0_04_38S – 80.5 CM 7 LED

VESTEL 43"

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100886 Категорија

Опис

Должина на LED: 80,5 cm Тип на LED: D-LED Број на LED: 7 парчиња Број на ставка: 17DLB43VLXR1 -A- LB43007 V0_04_38S Компатибилни брендови: Модели со компатибилен панел Vestel: VES390N129302D

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра