Врв за Леткум Solomon 623 Long Soldering Iron Tip

145 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005713 Категорија

Опис

Врв за Леткум. Компатибилен со: Solomon 623

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра