Прекинувач/Свич – VSWI34004BK HDMI Switch

4-Port | HDMI Switch | Black

1,130 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002880 Категорија

Опис

4-порти | Прекинувач за HDMI | Црн • Поддржува Full HD и 3D
• Поврзува до 4 HDMI извори
• Лесна инсталација: plug and play

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра