Намотка – VS-SP0.33MH

SP coil 0,33 mH / 0.6 mm

225 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003684 Категорија

Опис

Намотка со воздушно јадро со краеви од конзервирана жица.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра