Намотка – VS-SP0.15MH

Speaker Accessories and Parts

225 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003019 Категорија

Опис

Намотка со воздушно јадро со краеви од конзервирана жица.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра