Батерија – VARTA-V23GA

Alkaline manganese battery, 12 V

90 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004685 Категорија

Опис

VARTA нуди оптимален енергетски концепт за сите секојдневни уреди како што се играчки, алармни системи, калкулатори и клучеви од автомобил.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра