Варистор – VAR20K431 275V AC JOY

Varistors

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009762 Категорија

Опис

Варистор — полуспроводнички керамички нелинеарен отпорник.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра