Варистор – VAR10K275 369V

Варистори

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010716 Категорија

Опис

Варистор — полуспроводнички керамички нелинеарен отпорник.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра