Варистор – VAR14K681 420V AC

Варистори

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002926 Категорија

Опис

Варистор — полуспроводнички керамички нелинеарен отпорник.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра