УСБ Размножувач – USB HUB 2.0 4-Port Omega OUH24SB Star Blue

USB HUB

230 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004842 Категорија

Опис

Тип: интерфејс: USB 1.1 и 2.0 Макс. вчитајте еден штекер: 500 mA Тежина: 40 g Забелешка: – компатибилен со сите верзии на MS Windows, Mac

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра