УСБ Размножувач – USB HUB 2.0 4-Port Gembird Black UHB-U2P4-04

USB Hub

240 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002596 Категорија

Опис

Интерфејс: 4 x USB 2.0, Макс 480 mbps Моќност: 5 VDC±10%, до 60 ma Материјал: пластика Димензии (ДxШxВ) : 100 x 31 x 12 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра