Конектор – USB B Micro 5pin Connector

Micro usb male connector 5Pin

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010112 Категорија

Опис

Модел :Микро USB машки конектор 3 во 1 Машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра