УПС – UPS ADJ Office 900VA/570W 2xSchuko/USB

900VA/570W

4,900 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004494 Категории ,

Опис

ВЛЕЗЕН НАПОН: 220/230/240VAC
Опсег на НАПОН: 160~290Vac
ИЗЛЕЗ
РЕГУЛАЦИЈА НА НАПОН: +/- 10%
ИЗЛЕЗИ ЗАШТИТЕНИ ОД ЦРНИ АУТ (ШЧУКО): 2
БАТЕРИЈА
ТИП: 12V DC x 1
ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ: 4-6 часа до 90%
ПОВРЗУВАЊЕ
USB: Да
СОФТВЕР: Да за Windows / Mac
ДИМЕНЗИЈА И ТЕЖИНА
ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ О (Д x Ш x В): 292 x 100 x 140 mm
ТЕЖИНА: 4 кг
ГОЛЕМИНА НА ПАКУВАЊЕ (Д x Ш x В): 321 x 137 x 226 mm
БРУТО ТЕЖИНА: 4,5 кг

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра