Конектор – UHF-001

Конектори

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004980 Категорија

Опис

Colour Silver Stereo / Mono Mono Cable Protector No Mounting Soldering Type Connector Gold Plated No Connection 1 PL259 Male Packaging Bulk Housing Material Metal Diameter Wire 5 mm Retail package dimension

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра