Тонер Sprint HT-Q2612А/FX10/FX9

Тонер

650 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004726 Категорија

Опис

Тонер за ласерски принтер. Компатибилен со следните модели: FX9/FX10/Q2612A,1010/1012/1015/1018/1020/1020PLUS/1022/1022N/1022NW/3015/3020/3030/3050/3050Z/ 3052/3055/M1005/M1005MFP/M1319/M1319MFP Series CANON: LBP2900/3000/MF4010/MF4120/MF4130/MF4150/MF6570/FAX L100/120/D32

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра