Тонер MS HP HT285A 85A P1102, M1132 CB285A, P1005, P1006 CE435A

Тонер

400 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008115 Категорија

Опис

Тонер за ласерски принтер. Компатибилен со следните модели: HP LaserJet M1132mfp, M1212nf, P1100, P1102, P1102w HP LaserJet P1005, P1006

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра