Термички Осигурувач – TZ D 157C BF157

Thermal Cutoff

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010817 Категорија

Опис

Термички заштитни осигурувачи.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра