Термостат – BT L-080

80C

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005782 Категорија

Опис

Термостат Заштитен

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра