Термички Осигурувач – TZ D 240C BF240

Thermal Cutoff

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008621 Категорија

Опис

Термички заштитни осигурувачи.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра