Термостат – BT L-170 KSD301 16A NORMALNO ZATVOREN

170C

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009717 Категорија

Опис

Термостат Заштитен

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра