Инвертер Трансформатор – TMS92515CT

Инвертер Трафо

650 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008224 Категорија

Опис

Инвертер Трансформатор за ЛЦД телевизор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра