Естетско Црево – SWB KS-15

Cable Tubes 70 mm 10.0 m Transparent

42 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003949 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР! Естетско црево за сокривање на кабли.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра